Gwarancja Optyk Green - Blog Optyk Green Tychy

Gwarancje

Gwarancja Optyk Green

W naszym optyku na każde zakupione okulary otrzymacie gwarancję.

Zobaczcie co konkretnie obejmuje gwarancja Optyk Green. Pamiętajcie, żeby w razie uszkodzenia sobie okularów, nie próbować samemu ich naprawiać i najlepiej od razu przyjść do Nas. W miarę możliwości uratujemy Państwa okulary.

gwarancja Optyk Green

 GWARANCJA Optyk Green

Gwarancja jakości

Przy zakupie okularów w Optyk Green otrzymują Państwo 2-letnią gwarancję. Gwarancja obejmuje oprawę okularową, soczewki okularowe oraz montaż. Gwarancji podlegają także okulary przeciwsłoneczne.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych okularów oraz naturalnego zużycia elementów wymiennych oprawy np. nosków.

W każdym przypadku staramy się „uratować” Państwa okulary. Wykonujemy prostowanie, wymianę zauszników i wszelkie usługi naprawcze.

Gwarancja autentyczności

W Optyk Green wraz z gwarancją na okulary korekcyjne otrzymają Państwo opakowana po soczewkach okularowych. Otrzymują Państwo w ten sposób potwierdzenie jakości i autentyczności zamówionego przez Państwa towaru. Na każdej torebce okularowej podana jest moc korekcyjna zamontowanych szkieł, index w jakim została wykonana, rodzaj soczewki oraz rodzaj uszlachetnienia.

Gwarancja odpowiedzialności

Na każde wykonane w Optyk Green okulary ponosimy pełną odpowiedzialność Nasz kontakt z klientem rozpoczynamy od badania ostrości wzroku. Na badanie własne dajemy pełną gwarancję. Okulary wykonujemy z należytą staranności. Oczkiem w głowie jest dla nas odbiór okularówi i  ich dopasowanie oraz wygoda noszenia.

Serwis pogwarancyjny

Każde zakupione w Optyk Green okulary mogą Państwo bezpłatnie serwisować w naszym zakładzie optycznym.

W ramach serwisu wyprostujemy Państwa okulary, dokręcimy śrubki, dokonamy zwężenia lub dogniemy zauszniki.

Usługi serwisowania okularów świadczymy bezpłatnie i dożywotnio.

Dopóki Państwo noszą swoje okulary, my je serwisujemy.

Spodobało się? Udostępnij znajomym