Najnowsza kolekcja Verdi, Quara, Biano - Blog Optyk Green Tychy
okulary/ oprawki/ optyk green

Najnowsza kolekcja Verdi, Quara, Biano

Jedną z Waszych ulubionych marek w Optyk Green są okulary Verdi. Kolejno bardzo przypadają Wam do gustu oprawki Quara oraz Biano. Dziś na blogu postanowiliśmy pokazać kilka wybranych modeli z najnowszych kolekcji tych marek.

Oprawki Verdi, Quara i Biano są uniwersalne i ponadczasowe. Wysokiej jakości materiały powodują, że oprawki są lekkie i wygodne.

Oto wybrane najnowsze modele z kolekcji 2018. Na początek damskie modele w różnych rozmiarach i kolorach. Nam szczególnie do gustu przypadła zielona oprawka, w idealnym wiosennym kolorze.

Oprawki męskie prezentują się równie ciekawie. Zobaczcie wybrane propozycję. Zarówno oprawki metalowe, jak i oprawki z tworzywa. Wszystkie posiadają elastyczny flex.

Cena oprawek Verdi i Quara to około 200 zł w zależności od modelu. Najnowsza kolekcja Biano to wydatek 140 zł. Warto wybierając nowe okulary zwrócić uwagę na modele z tych marek. Prezentowane modele są w stałej ofercie Optyk Green, więc jeśli któryś z nich wpadł Wam w oko zapraszamy do przymierzania.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like