Okulary z nakładką przeciwsłoneczną - Blog Optyk Green Tychy
okulary/ okulary przeciwsłoneczne/ oprawki

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

Sezon słoneczny coraz bliżej. Do Nas już dotarła najnowsza kolekcja okularów z nakładką przeciwsłoneczną.

Jest to ciekawe i uniwersalne rozwiązanie. Wtedy zwykłe okulary korekcyjne można wykorzystać także jako ochronę przeciwsłoneczną. Nakładki w takich okularach posiadają filtr UV oraz polaryzację.

Jest to najrzadziej stosowane rozwiązanie. Częściej zamawiane są dwie pary okularów – białe korekcyjne + typowe przeciwsłoneczne z korekcją lub okulary z fotochromem 🙂

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną – dla kogo?

Takie oprawki wybierane są przed tradycjonalistów lub osoby starsze.  Tutaj okulary mają spełnić swoją funkcję i najlepiej więcej niż jedną. Minusem takich opraw jest to, że ciągle musimy pamiętać, aby w razie słońca zabrać ze sobą nakładkę. Wielu osobom zdarza się po prostu zgubić ten element, a wtedy nie zawsze da się go domówić.

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną – wasza opinia

Ciekawi mnie co wy myślicie na ten temat? Czy podobają się Wam takie okulary? Czy weźmiecie pod uwagę przy następnych zakupach tego rodzaju oprawkę?

Zobaczcie przykłady nowych oprawek z nakładką:

okulary z nakładką tychy okulary z nakładką przeciwsłoneczną tychy okulary nakładka przeciwsłoneczna tychy okulary męskie z nakładką słoneczną okulary męskie z nakładką przeciwsłoneczną okulary męskie tychy okulary damskie okulary damskie z nakładką słoneczną okulary damskie z nakładką przeciwsłoneczną tychy okulary damskie z nakładką przeciwsłoneczna

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like