soczewki kontaktowe

Porównanie – kolorowe soczewki kontaktowe

Nasze porównanie – kolorowe soczewki kontaktowe

Każda kobieta miała kiedyś pomysł, aby diametralnie odmienić swój wizerunek. Nowe ubranie, nowe buty, nowa fryzura lub makijaż. Obecnie możemy również w zdrowy sposób zmienić kolor Naszych oczu. Od roku na rynku pojawiły się oddychające soczewki kolorowe z rodziny Air Optix.

Air Optix Colors wykonane są poprzez nadruk cyfrowy, dzięki czemu soczewka wygląda naturalnie na oku. Zobaczcie sami, jakie są dostępne kolory takich soczewek.

kolory

 

 

Moje ulubione kolory to brillant blue i sterling gray. Jednocześnie są to najbardziej zmieniające kolor oczu soczewki.

Producenci zawsze dostarczają materiały reklamowe z wyglądem poszczególnych soczewek na oku, nie zawsze takie zdjęcia oddają wygląd rzeczywisty. Chciałabym, abyście zobaczyli jak wygląda moje oko w poszczególnych kolorach soczewek. Na niektórych zdjęciach oczy niestety są lekko załzawione, ale to efekt kilkukrotnego zdejmowania i zakładania kolejnych soczewek.

bez soczewki

Moje oko bez soczewki

blue

Blue

sterling grey

Sterling grey

brillant blue

Brillant blue

honey

Honey

gremstone green

Gremstone green

gray

Gray

green

Green

Jak widać niektóre soczewki zdecydowanie zmieniły mój kolor oczu, niektóre tylko delikatnie go podkreśliły i zmieniły jego odcień. Każdy znajdzie swój kolor. Lepiej zawsze przymierzyć i sprawdzić czy dany kolor jest odpowiedni dla Waszej karnacji, koloru włosów. Na każdym oku soczewka wygląda inaczej. Jednak jak widzicie każda ta soczewka zdecydowanie powiększa tęczówkę, oczy wydają się większe, a przez to dużo ładniejsze.

Jeśli chcielibyście przymierzyć takie soczewki zapraszam do odwiedzania Optyk Green Dmowskiego 15, będziecie mogli bezpłatnie je przymierzyć i zobaczyć jak w nich wyglądacie. Air Optix Colors możecie także zamówić w naszym systemie zamówień TUTAJ. Soczewki występują jako zerówki, a także z mocą korekcyjną.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like