soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe progresywne Tychy

Soczewki kontaktowe progresywne Tychy

Tak, tak istnieją nie tylko okulary progresywne, ale także soczewki kontaktowe progresywne i można je dobrać w Tychach.

Znowu muszę się powtórzyć, takie soczewki trzeba dobrać w gabinecie. W zasadzie każdy producent posiada w ofercie takie soczewki, ale każda z nich ma różną konstrukcję. Każdej osobie będzie pasowało coś innego. Tutaj, aby soczewki były dobrze dobrane trzeba odpowiednio przeprowadzić całą procedurę doboru. Jest to o tyle ważne, że zakup soczewek na własną rękę często powoduje niezadowolenie, brak komfortu czy nawet groźne w skutkach powikłania.

Badanie na soczewki kontaktowe progresywne kosztuje 65 zł i w tek cenie otrzymacie zarówno parę miesięcznych soczewek, jak i produkty do ich pielęgnacji – płyn oraz krople nawilżające. Specjalista w gabinecie sprawdzi czy nie ma przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych, aktualną korekcję wzroku, nauczy jak zakładać i zdejmować soczewki i prawidłowo je pielęgnować. Bardzo ważną kwestią jest także sposób, w jaki soczewki układają się na waszym oku i ta kwestia może być sprawdzona tylko i wyłącznie w gabinecie, przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

soczewki kontaktowe progresywne

Niestety soczewki multifokalne (progresywne) w produkcji seryjnej nie posiadają korekcji astygmatyzmu. Istnieje natomiast możliwość wykonania przez producenta na zamówienie takich soczewek.

Soczewki dobierane są z oferty wszystkich wiodących producentów.

Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub umówienia się na badanie przez nasz system internetowy http://www.optykgreen.pl/gabinet/rejestracja.php. Jeżeli już posiadacie dobrane soczewki kontaktowe progresywne, możecie zamówić je u Nas w promocyjnej cenie, odwiedzając nasz system zamówień soczewek kontaktowych online.optykgreen.pl.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like