okulary/ oprawki

Tychy promocja okulary od 100 zł

Tychy promocja okulary od 100 zł

Okulary w Optyk Green Tychy możecie dostać również w promocyjnych cenach. W całości zapłacicie w zależności od wybranej opcji 100, 150 lub 200 zł. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują tańszej oferty. Należy jednak pamiętać, że kupując promocyjne okulary musimy się liczyć z koniecznością częstszej ich wymiany. Na każde zakupione u Nas okulary otrzymacie 2-letnią gwarancję

Dla kogo Tychy promocja okulary od 100 zł?

Z promocji może skorzystać każdy nasz nowy lub stały klient. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają więcej par okularów, aby pasowały one do różnego stroju. Nasi klienci coraz częściej kupują kilka par okularów, które noszą w zależności od stroju czy okazji. W cenie 100 zł otrzymacie oprawkę oraz soczewki okularowe z antyrefleksem w zakresie mocy od -4 do +4,0 cylinder do 2,0.

Tychy promocja okulary od 100 zł Tychy promocja okulary od 100 zł Tychy promocja okulary od 100 zł Tychy promocja okulary od 100 zł

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj zobaczycie zdjęcia tylko wybranych opraw. Kolekcja okularów promocyjnych zmienia się dynamicznie i zawsze jest dopasowana do aktualnych trendów. W większości są to oprawki wykonane z plastiku, w różnych kształtach i kolorach, wykonane przez polskich producentów opraw.

Najlepiej zatem nas odwiedzić i zobaczyć samemu nasz promocyjny asortyment, po przymierzać i wybrać najlepszą oprawę dla siebie. Do tego serdecznie zapraszamy. Jesteśmy di dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 oraz w sobotę od 10-13, w Tychach ul. Dmowskiego 15. Tychy promocja okulary od 100 zł to najlepsza promocja w naszym mieście.

Nie tylko promocja okulary od 100 zł

Nie jest to jedyna promocja w Optyk Green, obecnie w promocyjnej cenie można także zakupić okulary progresywne, a przy zakupie okularów z regularnej kolekcji otrzymacie gratis soczewki okularowe z antyrefleksem tych samych mocach do drugiej pary okularów. Więcej o pozostałych promocjach możecie przeczytać tutaj. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszam do odwiedzania naszego optyka lub kontaktu telefonicznego pod numerem 32 217 08 51.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like